Skip to main content

Ikdienas personīgā higiēna

Laba vispārējā higiēna ir veselīga dzīvesveida pamatnosacījums. Dušas lietošana, zobu tīrīšana un regulāra roku mazgāšana ir darbības, ko mēs veicam, lai saglabātu veselību. Arī mūsu intīmās zonas personīgā higiēna ir pelnījusi pienācīgu uzmanību.

Lactacyd-Home-Banner

Veicot pareizu un regulāru personīgo higiēnu ar Lactacyd®, vari justies svaiga un pārliecināta par sevi pat mēnešreižu laikā. Tā kā Lactacyd® produkti satur dabisko pienskābi, kas ir dabīgi sastopama Tavā intīmajā zonā, tie uztur Tavas intīmās zonas mikrofloru un palīdz saglabāt līdzsvaru šajā zonā. Saudzīgā formula, kas nesatur ziepes, ir tik maiga, ka to var lietot katru dienu. Tālāk vari uzzināt vairāk par to, kā ikdienā rūpēties par savu intīmo veselību.

Lactacyd-pHbalance-LV

Intīmās floras līdzsvara uzturēšana

Maksts intīmā mikroflora sastāv no daudzām baktērijām un citiem mikroorganismiem. Šie mikroorganismi dzīvo līdzsvarā viens ar otru un kopā veido aizsargbarjeru. Tomēr, ja līdzsvars tiek izjaukts, Tava intīmā zona var kļūt uzņēmīgāka pret infekcijām. Tāpēc ir svarīgi lietot produktus, kas neietekmē organisma dabisko līdzsvaru vai arī, ja nepieciešams, var palīdzēt atjaunot intīmās zonas mikrofloras līdzsvaru.

Lactacyd® Classic mazgāšanās līdzeklis intīmai zonai ir ideāli piemērots ikdienas lietošanai. Ja esi uzņēmīga pret infekcijām, vari lietot Lactacyd®Pharma ar PREBIOTIKĀM, kas palīdz stiprināt Tavu ķermeņa dabisko mikrofloru. Ja Tava āda ir jutīga vai viegli sakairināma, iesakām lietot Lactacyd® Pharma mazgāšanās līdzekli JUTĪGAI intīmai zonai, kas ir īpaši izstrādāts jutīgai un viegli kairināmai intīmai zonai.

Intīmā higiēna mēnešreižu laikā

Menstruāciju laikā, zaudējot asinis, uz laiku tiek izjaukts dabiskais mikrofloras līdzsvars Tavā intīmajā zonā. Tā kā Lactacyd® produkti satur dabisko pienskābi, kas ir dabiski sastopama Tavā intīmajā zonā, šie produkti palīdz uzturēt Tavas intīmās zonas mikrofloras līdzsvaru. Lactacyd® Pharma aizsardzībai pret BAKTĒRIJĀM stiprina Tavas intīmās zonas dabisko aizsargspēju, vienlaikus palīdzot novērst nepatīkamas smakas.

Tips-tampons

Padomi menstruāciju laikam

Regulāri rūpējies par sevi

Apmazgā intīmās zonas no ārpuses vismaz reizi dienā, lai saglabātu svaigumu un izvairītos no nepatīkama aromāta. Mazgā rokas pirms un pēc došanās uz tualeti, kad nomaini higiēnisko ieliktni vai tamponu, kā arī pēc higiēniskas noslaucīšanās.

Lieto pareizo līdzekli

Tā kā maksts gļotāda ir jutīgāka nekā citās ķermeņa daļās, ir svarīgi vienmēr lietot kopšanas līdzekli, kas īpaši paredzēts intīmai zonai. Tas ir tāpēc, ka parastās ziepes vai dušas želeja var ietekmēt Tavas intīmās zonas dabisko mikrofloru un skābumu.

Uzmanīgi izvēlies apģērbu

Izvairies valkāt cieši piegulošu apģērbu vai sintētiskus audumus, kas neļauj ķermenim elpot. Ciešs apģērbs var paaugstināt mitrumu un temperatūru Tavā intīmajā zonā un tādējādi kairināt ādu, tāpēc labāk valkā kokvilnas apakšveļu un brīvus apģērbus. Šādā veidā saglabāsi svaiguma un sausuma sajūtu.

Regulāri nomaini higiēniskos ieliktņus vai tamponus

Pārāk ilga viena higiēniskā ieliktņa vai tampona lietošana palielina infekcijas risku. Pārāk ilga mitra higiēniskā ieliktņa iedarbība var arī kairināt ādu. Ja lieto tamponus, vislabāk ir izvēlēties aizsardzību ar viszemāko absorbcijas līmeni, kas tomēr ir pietiekami absorbējošs Tavai asins plūsmai. Lietojot pārāk absorbējošu aizsardzību, var rasties berze vai maksts sausums.

Pēc tualetes apmeklējuma apslaukies virzienā no priekšpuses uz aizmuguri

Mēģini vagīnu un anālo atveri noslaucīt atsevišķi un vienmēr vispirms noslauki priekšpusi un pēc tam mugurpusi. Tas samazina risku pārnest kaitīgās baktērijas, kas var izraisīt maksts infekcijas.

Lieto prezervatīvus

Neaizsargāts sekss palielina iespēju inficēties ar slimībām, kuras tiek pārnēsātas ar asinīm, piemēram, HIV un B hepatītu. Tāpēc jebkura dzimumkontakta gadījumā visprātīgāk ir lietot prezervatīvu.

Suggested Products carousel