Skip to main content

Topošās māmiņas

Grūtniecība ir laiks, ko daudzas sievietes patiešām izbauda. Topošās māmiņas vēlas izbaudīt grūtniecību, pēc iespējas mazāk raizējoties.

mum to be

Tomēr grūtniecība izraisa arī dažas ļoti būtiskas izmaiņas Tavā organismā. Iespējams, ka hormonālās svārstības var padarīt Tevi uzņēmīgāku pret intīmo infekciju radītu diskomfortu. Uzzini, kā vari rūpēties par savu intīmo veselību grūtniecības laikā.

Pregnancy_Sensitive_Intimate_Zone

Jutīga intīmā zona

Ir pilnīgi normāli, ka grūtniecības laikā un pēc dzemdībām rodas hormonālās svārstības, kas var izjaukt Tavu intīmās zonas līdzsvaru, radot diskomfortu intīmajā zonā. Arī maksts gļotāda kļūt jutīgāka pret kairinājumu, kas var palielināt diskomforta risku. Ir svarīgi, īpaši trešajā trimestrī, rūpēties par savu intīmo veselību, izmantojot maigus produktus, kas neizjauc intīmās zonas līdzsvaru.

Kā Tu vari aizsargāt savas intīmās zonas līdzsvaru?

Grūtniecības laikā ir svarīgi ievērot labu intīmo higiēnu. Tavas maksts skābuma līmenis mainās, un tas var izjaukt dabisko līdzsvaru Tavā intīmajā zonā. Tāpēc Lactacyd® ir izstrādājis produktus, kas īpaši atbilst Tavām vajadzībām. Tie ir saudzīgi pret mikrofloru un veicina organisma dabisko baktēriju augšanu.  Pie tam tie mazina kairinājuma iespēju un novērš nelielu diskomfortu, kas var rasties grūtniecības laikā. Pat tad, ja jau izjūti diskomfortu, jo ir traucēts intīmās zonas līdzsvars, Lactacyd® var mazināt simptomus un palīdzēt atjaunot ķermeņa mikrofloras līdzsvaru.

 

Lactacyd-pHbalance-LV
Pregnancy_Safe_Efficient

Droši un iedarbīgi

Lactacyd® ir drošs lietošanai grūtniecības laikā. Tas ir maigs, nesatur ziepes un pielāgots topošo māmiņu vajadzībām. Turklāt šo produktu efektivitāte ir klīniski pierādīta. Tu vari lietot Lactacyd® Pharma aizsardzībai pret BAKTĒRIJĀM, lai stiprinātu dabisko intīmās zonas aizsardzību. Ja Tava āda ir jutīga vai viegli kairināta, vari izvēlēties Lactacyd® Pharma JUTĪGAI intīmai zonai. Arī pēc dzemdībām ir ieteicams turpināt rūpēties par savu intīmo veselību, izmantojot Lactacyd® produktus, lai palīdzētu atjaunot intīmās floras līdzsvaru.

Suggested Products carousel