Skip to main content

Kas Tev ir jāzina par savu intīmo zonu

Maksts un vulvas gļotādā ir ļoti jutīgi audi. Tāpēc labas intīmās higiēnas trūkums vai nepiemērotu produktu lietošana var izjaukt Tavas intīmās zonas līdzsvaru.

Lactacyd-Home-Banner

Arī dažas ikdienas aktivitātes un hormonālās izmaiņas var būtiski ietekmēt Tavas intīmās zonas līdzsvaru. Šajā rakstā mēs paskaidrosim, cik Tavas kā sievietes veselībai svarīgi ir uzturēt intīmās floras līdzsvaru.

Tips-Sexuality-Intimate-Health

No kā sastāv Tava intīmā flora?

Tavā makstī mīt dažāda veida baktērijas. Dažas no tām ir labas baktērijas, kas palīdz uzturēt maksts veselību, bet citas ir potenciāli kaitīgas. Parasti Tavā makstī šīs abu veidu baktērijas ir trauslā līdzsvarā. Parastas ikdienas darbības var ietekmēt Tavas maksts normālo aizsardzību. Tāpēc ir svarīgi rūpēties par savu maksti, izmantojot līdzekļus, kas nesatur ziepes, piemēram, Lactacyd® mazgāšanas līdzekļus, kas saudzē Tavas intīmās zonas dabiskos aizsardzības mehānismus.

Līdzsvara izjaukšana

Makstij ir dabisks aizsargslānis, kas darbojas kā aizsardzības mehānisms pret infekcijām un mikrobiem, kuri var izraisīt infekcijas. Šis aizsargslānis ir dabiski skābs, tas nozīmē, ka maksts pH parasti ir no 3,8 līdz 4,5. Ja mainās skābums, tad kaitīgajām baktērijām ir vieglāk savairoties, kas var izjaukt maksts floras līdzsvaru un izraisīt maksts diskomfortu. Normālas hormonālās svārstības menstruālā cikla, grūtniecības vai menopauzes laikā var izjaukt vides skābumu, bet arī citas ikdienas darbības, tostarp sports, dzimumakts, daži medikamenti, piemēram, antibiotikas vai cieši pieguļošas apakšveļas valkāšana var izjaukt maksts floras līdzsvaru.

Lactacyd-pHbalance-LV
tips-about-intimate-zone

Kas ir pienskābe un kādēļ tā ir svarīga?

Pienskābās baktērijas ir vienas no svarīgākajām baktērijām, kas palīdz saglabāt veselīgu maksts floru. Tās ražo pienskābi, kas savukārt veicina intīmās vides skābumu. Pienskābe ir ļoti svarīga Tavas intīmās zonas aizsardzībai. Tā kā pienskābe uztur zemu maksts pH līmeni, tā ietilpst visu Lactacyd® produktu sastāvā. Šo produktu lietošana intīmai higiēnai nodrošina, ka Tavas intīmās zonas pH līmenis paliek līdzsvarā, un tādējādi arī Tava intīmā zona saglabā līdzsvaru. Vai vēlies uzzināt vairāk par labas intīmās veselības uzturēšanu? Lūdzu, izlasi mūsu padomus optimālai intīmai labsajūtai.

Suggested Products carousel