Sausums

Sausums ir vēl viens plaši sastopams intīmo zonu diskomforta izraisītājs. Sausums var rasties hormonālās darbības izmaiņu rezultātā, kam par iemeslu varētu būt menstruācijas, menopauze vai novājināta imūnsistēma.

Ko iesākt, ja Tu ciet no sausuma intīmajā zonā?

Ja dzimumakts nav tik patīkams, cik gribētos, varētu palīdzēt lubrikanta vai prezervatīvu, kas apstrādāti ar lubrikantu, lietošana. Maksts mitrināšanai nekad neizmantojiet siekalas, jo tām ir cits pH līmenis, un baktērijas no mutes var novājināt maksts dabisko aizsardzību.

Lactacyd Pharma Moisturizing ir līdzsvarots pH un mitrinošas sastāvdaļas, lai nodrošinātu intīmās zonas papildu mitrināšanu. Ja jūti, ka Tavas problēmas ir sarežģītākas, griezies pēc palīdzības pie sava ārsta vai ginekologa.

Maksts sausums un menopauze

Diskomforts var būt jūtams iekšēji, ārēji, vai abējādi. Daudzas sievietes maksts sausumu pamana brīdī, kad dzimumakts kļūst nepatīkams vai īsi pirms menopauzes. Sievietēm paredzētos mitrinošos līdzekļus var izmantot, lai mazinātu maksts sausumu un padarītu intīmās tuvības brīžus patīkamākus. Lactacyd Pharma Moisturizing ir līdzsvarots pH un mitrinošas sastāvdaļas, lai nodrošinātu intīmās zonas papildu mitrināšanu.