Kas padara mūs unikālus?

SATUR dabīgo pienskābi

Veicina labo baktēriju vairošanos maksts mikroflorā

NODROŠINA pH līdzsvaru

uztur dabiski skābu intīmo mikrovidi

EFEKTIVITĀTE UN DROŠĪBA ir klīniski pārbaudīta

Sniedz labi pierādītu intīmo atbalstu

60 GADU pieredze

miljoniem sieviešu iegūta uzticība visā pasaulē

Plašs klāsts

intīmās higiēnas mazgāšanās līdzekļi katram dzīves posmam un situācijai

Dabīgas aktīvās sastāvdaļas

Bagātināts ar dabīgām aktīvajām vielām ar terapeitisku iedarbību

Lactacyd zīmola stāsts

Mēs Lactacyd uzskatām, ka sievietes veselība prasa īpašu uzmanību un rūpes. Lactacyd ir sievietes veselības speciālists ar daudz gadu pieredzi, kas vienmēr veltījis īpašu uzmanību rūpēm par intīmo zonu.

Lactacyd nodibināja Franču zinātnieki, kuri vēlējās atrast efektīvu produktu cīņai ar kairinājumu. Pārbaudot labākās sastāvdaļas, viņi atklāja pienskābes vērtīgo iedarbību. Sievietes ķermenī, kā intīmās zonas aizsardzība, pienskābe veidojas dabīgi. Zinātnieku izmeklēšanas rezultātā radās intīmās mazgāšanas līdzeklis, kas nodrošināja to maigumu, ko viņi meklēja. Šī maigā mazgāšanas līdzekļa efektivitāti un panesamību ir apstiprinājuši daudzi testi un miljoniem sieviešu visā pasaulē.

Kad runa ir par intīmo higiēnu, mēs patiesi izprotam sieviešu vajadzības, un nodrošinām produktus katrai dzīves situācijai, sniedzot risinājumus Tavai ikdienas nepieciešamībai pēc svaiguma un komforta.

Jautājumi par Lactacyd

Daži biežāk uzdotie jautājumi par Lactacyd

Kas ir laktoserums?

Lakoserums ir dabīga viela, kas iegūta, atdalot to no piena. Tas tiek izmantots, lai stabilizētu un saglabātu vulvas dabīgo aizsargājošo vidi.

Kā pareizi lietot sieviešu mazgāšanas līdzekļus? Vai es varu tos izmantot ikdienā?

Lactacyd var lietot kā šķidrās ziepes uz ārējām intīmajām zonām, mazgājoties dušā vai vannā. Saputo līdzekli, tad rūpīgi noskalo zem tekoša ūdens. Uzmanīgi nosusini ar tīru dvieli.
Lieto tikai ārējai vulvas zonai. Lactacyd produktiem ir pielāgots pH līmenis, kas respektē maksts dabisko skābumu.
Turklāt tie ir ļoti viegli, nesatur ziepes, tāpēc ir piemēroti ikdienas lietošanai.

Maksts kopšanai jau gadiem ilgi izmantoju parastās ziepes, un nav bijis nekādu problēmu. Vai man tiešām ir nepieciešams izmantot speciālus mazgāšanas līdzekļus?

Jebkuras formas ziepēm (šķidrām vai cietām) parasti ir augsts pH līmenis, un tas ļoti atšķiras no maksts dabīgās vides.
Šādi produkti tikai sabojās maksts dabīgo skābes slāni, kas kalpo kā aizsardzība pret sliktajām baktērijām. Lactacyd produktiem ir pielāgots pH līmenis, kas respektē
maksts dabīgo skābes līmeni. Turklāt tie ir ļoti viegli, nesatur ziepes, tāpēc ir piemēroti ikdienas lietošanai.

Kas ir pienskābe?

Pienskābes nosaukums radies no vārda “piens”. Šo šķidrumu ķermenis dabīgā veidā ražo maksts sieniņās, lai radītu skābu vidi.
Šis dabīgais skābums rada perfektu balansu maksts mikroforā. Labās un sliktās baktērijas, kas atrodas makstī, tad atrodas līdzsvarā, un intīmās zonas ir pasargātas no visu veidu infekcijām. Pienskābi veido laktobaktērijas (labās baktērijas), kuru augšanu arī sekmē skāba (zems pH) vide.

Lactacyd produkti satur bioloģisko L-pienskābi, tādu pašu, kādu organisms dabīgi ražo pats, kā arī pH līmenis ir pielāgots tā, lai tas respektētu maksts dabisko skābumu.

Kas ir laktobaktērijas?

Laktobaktērijas ir baktērijas, kas atrodas maksts mikroflorā un ražo pienskābi. Pienskābe rada skābu vidi, kas aizsargā maksti no pārmērīgas kaitīgo baktēriju savairošanās, kas var novest pie dažādām infekcijām. Jo lielāks laktobaktēriju skaits, jo stabilāka maksts skābā vide.

Vai Lactacyd var izmantot jebkura sieviete?

Jā, miljoniem sieviešu ir izmantojušas Lactacyd un guvušas gandarījumu. No pirmajām menstruācijām līdz pat menopauzei, Lactacyd piedāvā plašu intīmās mazgāšanas līdzekļu klāstu, kas pielāgoti katram dzīves posmam.

Kādā vecumā var sākt izmantot Lactacyd?

Lactacyd var lietot, sākoties mēnešreizēm. Parasti menstruācijas sākas apmēram 12 gadu vecumā, lai gan tās var sākties agrāk vai vēlāk. Hormonu ietekmē var rasties dažādi izdalījumi un nepatīkami aromāti. Lactacyd ikdienas intīmās kopšanas produkti var palīdzēt saglabāt dabīgo intīmās zonas līdzsvaru, palīdzot Tev justies svaigai un pārliecinātai.

Vai Lactacyd var lietot katru dienu?

Lactacyd produktiem ir pielāgots pH līmenis, kas respektē maksts dabisko skābumu. Turklāt tie ir ļoti viegli, nesatur ziepes un ir piemēroti ikdienas lietošanai.

Vai Lactacyd var izmantot arī iekšēji?

Nē, maksts iekšpusi mazgāt nav nepieciešams. Maksts attīra pati sevi, tāpēc nav nepieciešams ievietot makstī mazgāšanas līdzekļus vai līdzīgus produktus. Turklāt maksts iekšienes mazgāšana palielina risku iegūt bakteriālo vaginozi (BV). Tu vari justies tīra
un svaiga, lietojot vieglu mazgāšanas līdzekli ar aromātu nomācošām piedevām, piemēram, Lactacyd, mazgājot tikai ārējo (vulvas) zonu.

Kur var iegādāties Lactacyd?

Lactacyd var iegādāties aptiekās un lielveikalos. Plašs Lactacyd Pharma produktu klāsts ir pieejams Tavā vietējā aptiekā.

Ar ko Lactacyd ir atšķirīgs?

Lactacyd produkti satur tādas sastāvdaļas kā pienskābe, kas negrauj maksts dabīgo aizsardzību. Produktiem ir pielāgots pH līmenis, kas respektē maksts dabīgo skābumu. Turklāt tie ir ļoti viegli, nesatur ziepes un ir piemēroti ikdienas lietošanai.