Grūtniecība

Grūtniecība, kaut gan viens no skaistākajiem laikiem Tavā dzīvē, ienes izmaiņas organismā. Šajā rakstā mēs atbildēsim uz visiem jautājumiem par grūtniecību un Tavu intīmo zonu. Kā justies svaigai un pārliecinātai par sevi grūtniecības laikā, kā rīkoties maksts iekaisuma gadījumā?

Vai Lactacyd var lietot grūtniecības laikā?

Lactacyd var pilnīgi droši lietot grūtniecības laikā. Tas ir viegls, nesatur ziepes un ir pielāgots Tavai intīmajai zonai. Grūtniecības laikā Tava intīmā zona ir īpaši nepasargāta. Lieto Lactacyd Pharma ar antibakteriālām vielām, kas palīdz aizsargāt pret baktēriju izplatīšanos un palīdz saglabāt intīmās zonas līdzsvaru.

Vai drīkst lietot Lactacyd ikdienā, ja gatavojos bērna ieņemšanai?

Noteikti. Lactacyd lietošana neatstāj nekādu ietekmi uz auglību vai spermas iedarbību.

Ja esmu stāvoklī, un man ir maksts infekcija (kas ir bieža parādība grūtniecēm), vai ir droši lietot orāli un lokāli lietojamos medikamentus?

Pēc padoma par maksts iekaisumu grūtniecības laikā, vienmēr ir drošāk griezties pie ginekologa. Ja esi stāvoklī, un radušās aizdomas, ka Tev ir maksts iekaisums, nekavējoties griezies pie sava ārsta, lai ārsts varētu veikt nepieciešamās pārbaudes un sniegt norādījumus, kādus medikamentus lietot.

Ja esmu grūtniece, un man ir maksts infekcija, vai man būtu jāuztraucas par savu bērnu?

Lielākā daļa maksts infekciju mazulim pāri nenodara. Sēnīšu infekcijas grūtniecības laikā parasti neaizceļo līdz dzemdei, tādēļ mazuli nekādā veidā neietekmē. Jebkādas bažas, kas saistītas ar sēnīšu infekcijām, galvenokārt saistītas ar mātes diskomfortu, jo novērojama nieze un sāpes.

Nesenie pētījumi ir parādījuši, ka bakteriālā vaginoze (BV) palielina priekšlaicīgu dzemdību vai spontānā aborta risku.* Ja ir aizdomas, ka Tev ir maksts infekcija grūtniecības laikā, griezies pie sava ārsta.

Grūtniecēm ir desmit reizes lielāka iespēja iegūt maksts infekciju nekā sievietēm, kuras nav stāvoklī. Grūtniecības laikā hormonu skaits palielinās, kas izraisa slikto baktēriju skaita augšanu un tādējādi izmaina maksts vidi. Ja esi grūtniece, regulāri apmeklē savu ārstu, lai novērstu vai nekavējoties uzsāktu maksts iekaisuma ārstēšanu.